Gjuha:
Kėrko: 
 FAQJA KRYESORE
 RRETH NESH
 ORARE / TARIFA
 GALERI
 ADRESA & KONTAKTE
 KONTAKTONI
Regjistro buletinė

Mirėsevini nė KAD!

KAD Shpk është njëkohësisht përfaqësuesja kryesore në Shqipëri e Kompanive detare "Halkidon Shipping" dhe "Albanian Ferries".
Ne operojmë me tragete në linjat detare Durrës – Trieste dhe Durrës – Bari. Gjithashtu ofrojmë shërbim transporti me tragete Ro/Ro në linjën detare Durrës – Trieste – Koper. Me tragetet "Adriatica King" , "Adriatica Queen" dhe Ro/Ro "Filippos" ju ofrojmë siguri dhe kushte komode udhëtimi.

Njëkohësisht nëpërmjet KAD Tour ju ofrojmë udhëtime të mrekullueshme turistike si dhe bileta avioni dhe trageti në të gjitha destinacionet që dëshironi me çmime të favorshme.

Orare / Tarifa

Per me shume informacion mbi tarifat dhe oraret e udhetimeve klikoni ketu...Klikoni per te pasur me shume informacion per sherbimet tona dhe per ate qe ne ofrojme...